Údržba zahrad Plzeň

Chcete precizní a pravidelnou údržbu zahrady nebo jen sezónní údržbu, zazimování a jarní probuzení Vaší zahrady? Stačí zavolat!

Údržba zahrady

Provádíme jarní a podzimní údržby zahrad- tedy vše, co zahrada po zimě nebo před zimou potřebuje. Typickými činnostmi v tomto období jsou prostřih ovocných stromků, péče o trvalkové výsadby a okrasné traviny, sestřihy keřových výsadeb, péče o trávník (vertikutace a výhrab, startovací nebo podzimní hnojení),…

Pokud nestíháte pravidelnou péči o zahradu, jsme tu pro Vás- nabízíme údržby přibližně 1x za 1-2 měsíce, kdy přijedeme, projdeme zahradu a uděláme vše, co bude zahrada zrovna vyžadovat- tedy vyplejeme záhony, přihnojíme výsadby, sestříhneme, co bude třeba, pohnojíme trávníky a vyhubíme v nich dvouděložné plevele.

Rekonstrukce zahrad

Může se stát, že prořez stávajících výsadeb bude v zahradě patrnější, než Vám bude milé. Pak lze zahradu celkově zrekonstruovat. Keře je možné podsadit trvalkami s celoročním efektem, staré trvalkové záhony vyžadující větší péči lze nahradit jehličnany a stálezelenými keři, záhony okrasných travin můžeme doplnit o cibuloviny s jarním efektem… Všechny tyto a mnohé další pomocné zásahy lze samozřejmě provést nejen na základě hlubšího řezu keřů, ale i tehdy pokud se svou zahradou nejste spokojeni a máte pocit, že právě té Vaší zahradě něco chybí.

Využití služeb zahradního architekta zaručuje kvalitní provedení, které vyhoví nejen vašemu vkusu, ale i praktickým nárokům zahrady.

  • Po údržbě- pouhé vyčištění nahrubo dalo zahrádce úplně jiný rozměr!
  • Před údržbou
  • Před údržbou