Zahradní architekt Plzeň

Projekt konkrétní zahrady nebo jen její rekonstrukci, případně potom realizaci a následnou péči, má ve své odbornosti zahradní architektura.

V té se předpokládá nejen estetické cítění, ale také technické a další odborné znalosti. Využití služeb zahradního architekta zaručuje kvalitní provedení, které vyhoví nejen vašemu vkusu, ale i praktickým nárokům zahrady. Architekt obstará nejen návrh zahrady a bude přítomný při její realizaci, ale může vám pomoci dobrou radou nebo odbornou péčí i s jejím dalším udržováním a rozvíjením.

Zahradní architekt

Nabízíme své odborné znalosti a zkušenosti, které pomohou vaší zahradě co možná nejlépe splňovat vaše představy. Velkou výzvu může představovat i zahrada v obtížnějším terénu, případně zahrada ve svahu, jejíž řešení mnohdy zahrnuje technicky náročnější vytváření teras.

V případě, že se rozhodnete vybudovat si zahradu sami podle našeho návrhu, nabízíme vám odborný dohled a konzultace. Pokud vám naopak vyhovuje alternativa na klíč, zpracujeme vám návrh zahrady, provedeme nezbytné terénní úpravy a stavební práce, vybudujeme automatický závlahový systém, jezírka, zajistíme položkový rozpočet a osázení a dotáhneme vaši zahradu do nejmenšího detailu. To vše samozřejmě spolu s konzultací s vámi. Pomoci vám případně můžeme jen s dílčí částí vaší zahrady nebo konkrétním projektem. Pokud byste si přáli rekonstrukci své stávající zahrady, námi zpracovaná studie vám pomůže přetvořit co nejlépe podle vašich představ.